Skip to content

Medyadayım

Sıradışı Paris Rehberi ile TRT Ankara’da, Türkiye’nin Sesi Radyosu Hayatın Sesleri programında 11 Aralık 2017 tarihinde yapılan canlı söyleşi kaydını aşağıdaki Youtube videosundan seyredebilirsiniz:

Sıradışı Paris Rehberi ile TRT Radyo’da 6 Ekim 2012 tarihinde yapılan röportaj kaydını dinleyebilirsiniz.

 

Uluslararası Gazeteciler Federasyonu’ndan basın kartlı, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ile Fransız Kültürel Miras Gazetecileri Derneği’ne üye, profesyonel gazeteciyim. Eşlikçi rehberliğin yanı sıra yaptığım gazetecilik faaliyetlerim sayesinde Türk basınına, Paris’e ve Fransa’ya ilişkin çok sayıda haber yaptım, yapmaya da devam ediyorum. Başta Hürriyet Seyahat, CNN Türk, Cumhuriyet, Skylife dergisi ile T24 internet gazetesinde ve yakın zamana kadar yayımlanan Radikal gazetesi ile Yeni Aktüel dergisinde yer alan yazılarımın linklerine, Ana Sayfa’da ‘Basında Yazılarım’ tırnağı içinde bulunan ‘Parisli Söyleşilerim’den ulaşabilirsiniz.

libroAsli

Fransa’da Türkler

Paris’teki Elele Derneği ile gerçekleştirdiğimiz “Turcs en France” (Fransa’daki Türkler) başlıklı, fotoğraflı kitap Bleu Autour Yayınevi’nden, ISBN 9782912019585 ile yayımlandı. Kitaptaki 13 aile portresinden 9’u bana ait.